O mnie

Bartosz Majda

Drogi Czytelniku,

w związku z tym, iż chciałbym żebyś miał zaufanie do tego, co zostanie przeze mnie napisane w niniejszym blogu, przedstawię się w kilku zdaniach.

Nazywam się Bartosz Majda. Jestem adwokatem. Jestem  Partnerem Zarządzającym w kancelarii MAJDA STRZYŻEWSKA Kancelaria Adwokacka sp. p. (www.majda-kancelaria.pl).

W latach 2007-2011 byłem prawnikiem w kancelarii Sójka & Maciak Adwokaci sp. k. W latach 2011-2014 współpracowałem z kancelarią Bajon & Kaźmierczak  Adwokacka Spółka Partnerska.

Specjalizuję się w obsłudze podmiotów uczestniczących w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych. W swojej dotychczasowej praktyce zawodowej w zakresie prawa zamówień publicznych świadczyłem pomoc prawną m. in. dla wiodącej firmy realizującej inwestycje dotyczące budowy oraz modernizacji stacji i linii kolejowych, lidera rynku obsługującego strefy płatnego parkowania, jednego z największych szpitali w Wielkopolsce.

Prowadzę szkolenia z zakresu zamówień publicznych m. in. dla członków Wielkopolskiego Klastra Teleinformatycznego.

Mój wolny czas spędzam przede wszystkim na uprawianiu sportu. Przez 7 lat trenowałem lekkąatletykę (w klubach Olimpia Poznań, AZS-AWF Poznań), a w chwili obecnej dbam o zdrowie grając w piłkę nożną w klubie Odlew Poznań oraz w piłkarskiej reprezentacji Wielkopolskiej Palestry. Najnowszą dyscypliną, w której się zakochałem jest triathlon.

Kontakt: b.majda@majda-kancelaria.pl