O mnie

Najbardziej w zamówieniach publicznych lubię dwie rzeczy. Pierwsza to możliwość reprezentowania wykonawców teoretycznie słabszych, ale będących w stanie wyrwać realizację zamówienia tym większym. Drugą jest to, że jest to jedyna procedura w Polsce, która jest szybka, a zwłaszcza na etapie odwołań do KIO.

Moja przygoda z prawem zamówień publicznych zaczęła się dzięki koledze, który dbał o mój rozwój w pierwszej kancelarii, w której pracowałem. Stwierdził, że jest to procedura idealna dla mnie, bo szybko można uzyskać informację zwrotną, a byłem wtedy strasznie niecierpliwy. Dziś jestem już spokojniejszy, ale zamiłowanie do zamówień publicznych pozostała.

Jestem adwokatem. Specjalizuję się w obsłudze wykonawców biorących udział w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych oraz w prawie handlowym.

Prowadzę też szkolenia z zakresu zamówień publicznych.

Mój wolny czas spędzam przede wszystkim na uprawianiu sportu. Przez 7 lat trenowałem lekkąatletykę (w klubach Olimpia Poznań, AZS-AWF Poznań). Najnowszą dyscypliną, w której się zakochałem jest triathlon.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu.